EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Yoga & Pilate>Unaza e Jogës

Amazon Hot Shitur Unazë Joga me Dizajn të Ri Stërvitje në shtëpi Unazë shtrirëse rrethi magjik Pilates Yoga


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta

Vendi i origjinës: Jiangsu, Kinë                      

Artikulli nr. U2411

Material: PP or ABS

MOQ: 1000pcs

Logoja: e disponueshme

Ngjyra: Ngjyra të rastësishme/Të personalizuara


Paketimi & Dorëzimi

Detajet e paketimit: kuti me ngjyra

Koha e mostrës: 2-5 ditë - për mostrat në magazinë

Detajet e dorëzimit: Dërgoni brenda 45 ditëve pas pagesës


Customization

Logoja e personalizuar

Pako e personalizuar

Ngjyra e personalizuar

(Minim Porosia sasia 1000 Copë)


Prezantim i detajuar

1.Madhësia portative dhe shumë funksione.

2. Ndihmoni asanën e jogës, zgjoni vitalitetin e muskujve

3. Dizajn ergonomik me hark të dyfishtë

Përshtatet në mënyrë të përkryer me lakimin fiziologjik të belit dhe qafës së trupit të njeriut, lehtëson dhe relakson plotësisht muskujt e shpatullave, qafës dhe belit etj.

Material 4.PP, eko-miqësore, erë jo helmuese

5. E vogël, e lehtë dhe e lehtë për t'u mbajtur

6. Shijoni jogën, shijoni jetën

7.Bëni stërvitjen më të gjallë

Certifikata Patent
hetim