EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Yoga & Pilate>Rrota e Yogas

Rrota me rrota me tapë të ricikluar Yoga Rrota yoga eko me porosi me TPE dhe ABS


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:  Jiangsu, Kinë  
Nr ItemU2719D
materiali:Tapë, ABS, TPE
MOQ:1000
Ngjyra: Ngjyra natyrale e tapës
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Size:13 * 32.5cm ose i personalizuar
Paketa Lloji:Kutia e ngjyrave
Pesha:1.3kg


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: 12 copë / ctn 35 * 5.5 * 34 cm
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Sasia minimale e porosisë 1000 copë)


Prezantim i detajuar
1. E bërë nga tapa e rinovueshme dhe e qëndrueshme, e cila është jo toksike, pa plastikë;
2.Ushtroni sa herë të doni, pavarësisht kohës apo vendit;
3. Yoga Wheel është një mjet i shkëlqyer për rehabilitimin, përmirësimin e ekuilibrit dhe ndërgjegjësimin dhe koordinimin e trupit;
4. Dizajn miqësor për përdoruesit, dizajn i lehtë dhe miqësor ndaj mjedisit, i lehtë për t'u bartur.
5.Rrota është e përkryer për të çliruar tensionin e muskujve pas një dite të gjatë, si dhe për të rikthyer shpinën


hetim