EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Yoga & Pilate>Rrota e Yogas

2021 Hot Sale Home Ushtrime për ndërtimin e trupit Mbështetje për rrotën e yogës


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
Detajet Shpejta
Emri:Mbështetje për ndërtimin e shpinës për ushtrime trupore me shitje të nxehtë 2021 Rrota e Yogas
Vendi i origjinës:Jiangsu të Kinës
Nr ItemU2719
materiali:ABS, TPE
MOQ:1000pcs
Logo:në dispozicion
Ngjyra: Ngjyra të rastësishme / të personalizuara


Paketimi & Dorëzimi
Paketimi Details:Kuti/karton me ngjyra
Koha e mostrës:2-5 ditë për mostrat në stoqe
Detajet e Dorëzimit:Dërgesë brenda 30 ditëve pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Minim Porosia sasia 1000 copë)


Prezantim i detajuar
Paraqitje e hollësishme:1. Cilësi e mirë e zhavorrit kundër rrëshqitjes
2. Materiali TPE material për mbrojtjen e mjedisit
3. Unaza e brendshme e procesit është e lëmuar dhe e sheshtë
4. Teknologjia e shkumëzimit pa erë dhe pa shije


hetim