EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Yoga & Pilate>Rrota e Yogas

Trajnim i personalizuar i bilancit të fitnesit Rrota Yoga me Eko Friendly Cork


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri:Trajnim i personalizuar i ekuilibrit të fitnesit miqësor ndaj mjedisit Rrota e yogës me tapë
Vendi i origjinës:Jiangsu të Kinës
Nr ItemU2719D
materiali:ABS, tapë, TPE
Size:33cm
MOQ:1000pcs
Logo:në dispozicion
Ngjyra: Ngjyra të rastësishme / të personalizuara


Paketimi & Dorëzimi
Paketimi Details:Kuti/karton me ngjyra
Koha e mostrës:2-5 ditë për mostrat në stoqe
Detajet e Dorëzimit:Dërgesë brenda 30 ditëve pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Minim Porosia sasia 1000 copë)


Prezantim i detajuar
Paraqitje e hollësishme:1. Ndihmon praktikuesin të shtrijë, masazhojë dhe rreshtojë shtyllën kurrizore, të hapë gjoksin dhe të zhvillojë fleksibilitetin e shpatullave. 
2. Rrotat e jogës me tapë plotësojnë gjithashtu kushtet e parrëshqitjes, pa shije, të buta dhe elastike
3. Mund të printohet në model, për të shtuar argëtimin dhe pafajësinë në aktivitetet tradicionale të jogës.


Certifikata Patent
hetim